![OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISIDIR](https://yargiclarsendikasi.org/uploads/images/image_big_218_64d48735d112a.jpg)
OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISIDIR
OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISIDIR
Yargıçlar Sendikası Tüzüğünün 17. Maddesinin 2. Ve 3. Bentleri uyarınca yönetim kurulunun almış olduğu karar gereği Yargıçlar Sendikası Genel Kurul’unun 02- 03 Eylül 2023 Saat 10:00’da ilk toplantısı Rymar Otel Meşrutiyet, Selanik Caddesi No:74 Çankaya ANKARA gerçekleşecektir.
Genel Kurul için toplantı yeter sayısının sağlanamaması halinde ikinci toplantının 09-10 Eylül 2023 saat 10:00’da Rymar Otel Meşrutiyet, Selanik Caddesi No:74 Çankaya ANKARA’da yapılması kararlaştırılmıştır.
Tüm üyelerimize duyurulur…